Jízdní kola, elektrokola a vše pro cyklisty

  • Odesíláme ještě dnes!
  • Odesíláme následující pracovní den
  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma
CYKLOEXTRA

Prodej a servis kol a elektrokol Husova tř. 685/17
České Budějovice
Tel: +420 385 344 247

Způsoby a ceny doručení

Osobní vyzvednutí – v prodejně na Husově tř., v Č. Budějovicích

Vždy je ZDARMA. Další velkou výhodou je časová nezávislost na doručovateli.

Pozor! – před vyzvednutím zboží vyčkejte na e-mail s potvrzením Vaší objednávky. Pošleme vám jej, jakmile je zboží na prodejně připraveno.

Na prodejně pro vás bude připraveno ještě následující 3 pracovní dny. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje. Pozor! - při osobní návštěvě naší kamenné prodejny není možné zakoupit zboží za internetové ceny. Ceny uvedené na těchto internetových stránkách jsou platné pouze v případě učinění objednávky výhradně přes tento e-shop.

Zaslání zboží na dobírku

Při odběru zboží nad 3.000,- Kč vč. DPH je doprava v České republice ZDARMA!

Zboží je zasíláno přepravní společností Česká pošta nebo PPL. Výše poštovného zboží zaslaného na dobírku činí 175,- Kč/ balík v České republice.
Při odběru více zboží s celkovou hodnotou nad 3.000,- Kč vč. DPH a následném částečném vrácení zboží zákazníkem tak, že celková hodnota odebraného zboží nedosáhne 3.000,- Kč vč. DPH, bude zákazníkovi účtováno dopravné ve výši 175,- Kč/balík.
Cena za dopravu do zahraničí je individuální a závisí na velikosti a hmotnosti zasílaného balíku. Zákazníkovi bude sdělena neprodleně po schválení objednávky.

Dodací lhůta

Není-li u popisu objednaného zboží uvedeno jinak, objednávka je expedována do 1 pracovního dne po obdržení objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude kupující neprodleně informován emailem nebo telefonicky.

CYKLOEXTRA s.r.o. České Budějovice Husova tř. 685/17, 370 05 | MAPA
Tel: +420 385 344 247, PO - PÁ 09 - 17, SO 09 - 12
Jsme plátci DPH / Č. Budějovice Ž-330101/99/3438

© 2014 - 2022

Nabízíme jízdní kola a elektrokola značek CUBE, TREK, GHOST, HAIBIKE, PINARELLO, IBIS a ALLIED. Horská kola, silniční kola, elektrokola, dětská kola, dámská kola, gravel kola a další. Prodáváme i kvalitní cyklo oblečení POC, SANTINI, ASSOS, PINARELLO, MALOJA, CASTELLI, najdete u nás cyklistické tretry DMT, BONTRAGER a GAERNE, cyklistické přilby a brýle SMITH, POC, BONTRAGER a UVEX a spoustu dalších. Kvalitní záruční, pozáruční či běžný servis jízdních kol a elektrokol.