• Odesíláme ještě dnes!
  • Odesíláme následující pracovní den
  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma
CYKLOEXTRA

Prodej a servis kol a elektrokol Husova tř. 685/17
České Budějovice
Tel: +420 385 344 247

Uplatnění poukázek Sodexo při nákupu kola nebo elektrokola

V naší kamenné prodejně na Husově třídě 685/17 v Českých Budějovicích i e-shopu cykloextra.cz můžete platit poukázkami Sodexo Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus Pass, Relax Pass a Dárkový Pass. Lze platit papírovými poukázkami, kartou, a to i na dálku.

Při platbě poukázkami Sodexo přes e-shop a následné odeslání zboží, vždy účtujeme dopravné podle aktuálních cen (neplatí tedy dopravné zdarma ani při objednávce nad určitou částku).

Zároveň při platbě poukázkami Sodexo neplatí akční a zlevněné ceny, ale vždy původní maloobchodní ceny.

Obě tyto podmínky jsou z důvodu provize, kterou obchodník platí společnosti Sodexo. Samozřejmě dopravu zdarma a akční ceny můžete mít při platbě v hotovosti, kartou, nebo převodem na bankovní účet.

Pokud chcete platit kartou Sodexo přes e-shop, napište do poznámky Sodexo a my se Vám ozveme ohledně zprocesování platby. Musíte však mít aktivní účet na webu Sodexo.cz.

CYKLOEXTRA s.r.o. České Budějovice Husova tř. 685/17, 370 05 | MAPA
Tel: +420 385 344 247, PO - PÁ 09 - 17, SO 09 - 12
Jsme plátci DPH / Č. Budějovice Ž-330101/99/3438

© 2014 - 2024

Nabízíme jízdní kola a elektrokola značek CUBE, TREK, GHOST, HAIBIKE, PINARELLO, IBIS a ALLIED. Horská kola, silniční kola, elektrokola, dětská kola, dámská kola, gravel kola a další. Prodáváme i kvalitní cyklo oblečení POC, SANTINI, ASSOS, PINARELLO, MALOJA, CASTELLI, najdete u nás cyklistické tretry DMT, BONTRAGER a GAERNE, cyklistické přilby a brýle SMITH, POC, BONTRAGER a UVEX a spoustu dalších. Kvalitní záruční, pozáruční či běžný servis jízdních kol a elektrokol.